Emaer Kimya

İki yıl süren AR-GE çalışmalarının ardından 2002 yılında yatay ve kübik zımparalar ile aşındırıcı imalatına başlayan Emaer, Türkiye’de ilk sünger zımpara fabrikası, İncikum Zımpara’yı kurmuştur.

Hikayemiz

Sünger zımpara ürünlerinin ardından polisaj ürünleri ve diğer zımpara çeşitlerini üretmeye başlamıştır.
İlklerin Firmasıyız
Emaer, aşındırıcılar alanında birçok yeniliği ülkesine kazandırmış olup, ithalata duyulan ihtiyacı azaltmış, yerli ürün kullanımını teşvik ederek ülke ekonomisine katkı sağlamıştır. Tüketicileri ise yerli üretimle beraber kaliteyi ucuz ve hızlı satın alma fırsatına erişmişlerdir. 2013 yılında mala çeşitleri üretim bandında katılarak yeni bir sektöre girilmiştir.
2016 yılı itibariyle de ahşap ve süngerli tırnak törpüleri üretimine başlayarak kozmetik sektörüne de girmiş bulunmaktadır. Ayrıca, tırnak mantarı ilacı (tırnak cilası) ile birlikte kullanılan Tıbbi Tırnak Törpüsü imalatı da yapılmaktadır.
“Emaer Kimya San. Ltd. Şti. olarak SGW Abrasiv markamız ile hırdavat pazarında,  Ruberu markamız ile toplu tüketim malları sektörü, Hale markamız ile de kozmetik sektöründe hizmet vermekteyiz.”
Ayşe Karanfil   / Kurucu

Kilometre Taşları

2000

Atlantis Mobilya firması atölyesinde, sünger zımpara Ar-Ge çalışmaları başladı.

2002

İki yıl süren Ar-Ge çalışmalarının ardından 2002 yılında yatay ve kübik zımparalar ile aşındırıcı imalatına başlanmıştır. Türkiye'de ilk sünger zımpara fabrikası İncikum Zımpara kurulmuştur.

2013

2013 yılında mala çeşitlerini üretim bandına katılarak yeni bir sektöre girdik. Emaer Abrasiv Elektrik Makine Kimya İthalat İhracat San. ve Tic. Ltd. Şti. adını aldık. SGW markamızı sektöre sunduk.

2016

Şirketimizin kurumsal kimliğini ürün portföyüne uygun olarak güncelledik. Emaer Endüstri Ltd. Şti. olarak, Ruberu markasıyla toplu tüketim malları sektörüne, SGW Abrasiv markası ile aşındırıcılar sektörüne, Hale markası ile kozmetik sektörüne hizmet eden firmamız, talep doğrultusunda fason imalat yapmakta, ayrıca, ülkemizin önde gelen ilaç şirketlerine, tırnak mantarı törpüsü tedarik etmektedir.

Günümüz

SGW markası ile hırdavat pazarında, Hale markası ile de kozmetik sektöründe yer alan firmamız, talep doğrultusunda fason üretim yapmaktayız.
Üretimde Kalite

Kalite süreçlerimize güveniyoruz ve bu süreci üretimimizin her aşamasında uygulayarak sürekli hale getiriyoruz. Kaliteye verdiğimiz önemi üstün tutan yaklaşımımız sayesinde sektörün öncü firmasıyız.

Kaliteli Üretim

Ürünlerimizin tümünün
kalitesi tescil edilmiştir.

Geniş Dağıtım Ağı

Türkiye'nin her yerine
ürünlerimizi ulaştırıyoruz.

En Uygun Fiyat

Müşterilerimize en uygun
fiyatları sunuyoruz

Ürünlerimize hemen erişin,
irtibata geçin.